aboutus

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4
GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: گرسایروما
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 8,000,000-10,000,000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

گوانگدونگ Grasse شرکت فناوری محیط زیست، آموزشی ویبولیتین تولید کننده حرفه ای هنجاری برای ماشین های عطر و روغن های معطر با شهرت خوب است،
از جمله تحقیق و توسعه، تولید، پردازش، همکاری، فروش، تعمیر و نگهداری.
ما کارگاه راحت، ظریف، استاندارد، انسانی تولید می کنیم؛ استانداردهای دقیق فرآیند تست محصول؛ پرسنل فنی حرفه ای و روابط کار هماهنگ بین شرکت ها و کارکنان.

از آنجا که Grassareoma تاسیس شده است، طراحی و توسعه محصول متمرکز شده است! طرح های منحصر به فرد و کیفیت محصول قابل اعتماد از فروشندگان و مصرف کنندگان ستایش می کنند.
با مزایای بسیاری می توان مصرف کنندگان مختلف را در نیازهای زیبایی شناختی و نیازهای شخصیتی و نیازهای روانشناختی و نیازهای عملی رضایت داد.

تاریخ

سرویس

1. خدمات آموزش فنی

برای کمک به کاربر در درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت، ما آموزش جامع و منظم برای تکنسین یا اپراتور سرویس گیرنده ارائه خواهیم داد.

این آموزش شامل نصب، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری می باشد. تلاش برای ایجاد کاربر با استفاده از آن با توجه به آموزش ما و مستندات ساخت و ساز سیستم می تواند مستقل مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. ضمانت و ضمانت

هر قسمت از تجهیزات دقیقا بازرسی می شود تا اطمینان حاصل شود کیفیت قبل از بسته بندی و حداقل میزان خطا. دستورالعمل ها را دنبال کنید "به طور کامل از سرمایه گذاری و کارآیی کاربر محافظت کنید، به طور کامل از نیاز کاربر و کاهش بار آنها کاسته شود."

a) نظرسنجی رضایت مشتری

شرکت ما با توجه به بازخورد مشتری، ارزیابی رضایت را انجام خواهد داد. در طی این نظرسنجی، کاربر می تواند هر مشکلی و عقاید کیفیت را پیشنهاد دهد، این شرکت به ندرت گوش می شود، درمان می شود و نظرسنجی رکوردی را به مشتری می دهد و سپس به دقت برای مشتریان حل می شود.

ب) خدمات پس از فروش

بخش پس از فروش اولین بار در ارتباط با مشتری است، به طور موثر با مشتریان در مورد مشکلات ارتباط برقرار می کند. به منظور حل کلی مشکلات، تیم پس از فروش با راه حل های تلفنی یا راه دور از راه دور حل خواهد شد. برای عدم توانایی جداسازی مشکلات خطاهای جدی، تیم پس از فروش به موقع برای حل مشکل وارد خواهد شد.

ج) خدمات طول عمر

حتی اگر محصولی فراتر از زمان گارانتی باشد، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری در محل تعمیر و نگهداری را پرداخت می کنیم، فقط هزینه های اولیه را می پردازیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزشی منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

تیم ما

1. تیم فروش: 23 پرسنل

2. بخش بازاریابی: 8 پرسنل.

3. خطوط تولید: 65staffs

اطلاعات تماس